Pulmafotograaf ja Pulmamuusika

Pulmafotograaf

S_K170819i--7030.jpg

portfolio-17-2.jpg
 

Maalitud mälestused

Meie Päeva jaoks on oluline, et Teie päev oleks tõepoolest Teie Päev. Meie jaoks pole oluline luua ainult ilusaid pilte vaid meie suurimaks eesmärgiks on jäädvustada igaveseks kestvad mälestused. Me oleme Teiega, et jäädvustada Teie eriline päev, mis kätkeb endas nii pisidetaile, kui ka suuri hetki. Me oleme seal, et Teiega alustada päeva ning lõpetame peale seda, kui värske abielupaarina lõigatakse lahti esimene tükk pulmatorti - vahepeale jääb ka aeg, mil saame jäädvustada kõik kihiseva vahuveinitoostid, esimene hetk altari ees, pisarad ja kallistused ning muidugi siirad naeratused. Me pakume Teile oma pühendumist ning seda mõõduka töötasu eest. Teame, kui oluline on vaadata oma pulmapilte sel ajal, kui emotsioon veel voolab soontes - seetõttu pakume meie Teile kogu pulmaportfooliot veel enne seda, kui olete mesinädalatelt tagasi. Me oleme väga rõõmsad, kui sooviksite meid osaks oma imelisele päevale. Rohkem infot ning vastuseid Teie tekkinud küsimustele saate küsida allpool leitavas vormis. 

 
 

2019/ 2020 Hinnad

Minu eesmärgiks on jäädvustada kogu päeva kulg, alustades pruutpaar ettevalmistustest hommikul, lõpetades rõõmsate ning lõbusate hetkedega koogi lõikamisel. Ma olen koos Teiega kogu pulmapäeva ning minu südameasjaks on tabada erilisi hetki ning emotsioone, mis hiljem piltidelt vaadates, tuletaksid Teile meelde selle imelise päeva. Jäädvustan Teiega koos tseremoonia, pulmapeo, grupifotod, ilupildid, dekoratsioonid jms. 

  • Päev peale pulmapidu saadan Teile esimesed 15 pilti, mis on valmis teistega jagamiseks

  • Kogu galerii jõuab Teieni ühe nädala jooksul. Kõik pildid saavad üles laetud privaatsele lingile, kus neid on võimalik vaadata ning alla laadida. Antud galeriid on võimalik jagada ka kõikide pulmakülalistega, kust ka nemad saavad soovitud pildid endale salvestada.

  • Lisaks galeriilingile saadan Teile nimetähtedega graveeritud puidust karbi koos USB-mälupulga

  • Teieni jõuab ca 500-600 töödeldud pilti

  • Enne pulma toimub ka meievaheline kokkusaamine, mil saame läbi rääkida vajalikud üksikasajd

 

600€

Hinnale lisandub transpordikulu, mis on €0.10 / KM. Alugspunktiks Tartu. 

Broneeringu kinnitamiseks, on vajalik tasuda 10% ettemaks

 
 

Palun täitke allolev vorm ning vastame teile esimesel võimalusel

Mis kuupäev on Teil mõttes?
Mis kuupäev on Teil mõttes?
Kuu / Päev / Aasta
Millisest teenusest olete huvitatud?