Kes me oleme?

Meie oleme Adam ja Margit Illingworth - abielupaar Tartust. Meie suurimaks naudinguks on hoolitseda oma isepäise kassi eest, vaadata Netflixist erinevaid saateid ning (vahepeal) süüa salaja midagi head McDonaldsi menüüst.  Kuigi meil on erinevad väljundid oma tööga, Margit mikrofoni taga ja Adam kaameraga, on meie kirg õnnestunud sündmuste loomisel sama. Meid on võimalik broneerida sündmustele eraldi, kuid eriti hetked on need, kui saame olla samal sündmusel. Olles samadel sündmustel, annab meile nii palju positiivset energiat, mis kajastub ka meie töötulemustes. 

 
K&A_18-08-18-1-4.jpg
20170609-IMA_9354-2.jpg

Margit

Ma olen sündinud ja kasvanud talvepealinnas Otepääl. Ma õppisin mängima viiulit, kui veel käisin lasteaias ning oma esimese laulmisdebüüdi tegin, kui olin kolme aastane. Minu jaoks on oluline anda igal sündmusel endast maksimum ning leida koos pruutpaariga üles just need muusikalised nüansid, mis nende päeva veel rohkem nendenäoliseks muudaksid. Esinen duo, trio kui ka kogu bändiga ning meie repertuaar on nii eesti- kui inglisekeelne. 

IMG_7051.JPG

Adam

Ma olen sündinud ja kasvanud soojas ja päikesepaistelises Lõuna-Aafrikas, kuid viimased kümme aastat oma elust, olen saanud Eestit kutsuda oma koduks. Minuga on kaasas mitmed aastad kogemusi kaamera taga pildistades väga palju erinevaid sündmusi. Paar viimast aastat olen keskendunud pulmade pildistamisele. Minu jaoks on oluline jäädvustada piltidele elevus, õnn ja rõõm, mis kaasneb selle kõige erilisema päevaga. Ma töötan nii eesti- kui inglisekeeles.